Jeśli kupujesz wózek kup najlepiej nowy

Pożyczka pozabankowa ułatwi Ci start w macierzyństwo. Nie wierz opiniom rodziny, że jeśli nie posiadasz odpowiedniej sumy pieniędzy lepiej kupić używany wózek. Wózek używany nie posłuży Ci tak długo jak wózek zupełnie nowy. Każda mama po okresie ciąży pragnie wrócić do swojej figury sprzed niej. Nic prostszego jeśli masz dobry nowy wózek. Możesz bowiem spacerować ze swoim małym szczęściem do woli. Nie musisz się bać, że wyjdziecie na daleki spacer i okaże się, że koło odpadło albo maluch oderwie jakąś ruchomą część i połknie.

Pożyczka pozabankowa pomoże Ci sfinansować ten zakup

Banki nie chcą udzielać pożyczek świeżo upieczonym mamą. Tłumaczą to tym, że mamy wychowując dziecko nie chętnie wracają do pracy. Większość mam wybiera zajmowanie się dzieckiem w domu i całkowicie rezygnuje z kariery zawodowej. Co jest zrozumiałe ze względu na najważniejsze pierwsze trzy lata z życia dziecka. Pożyczkę pozabankową możesz dostać od ręki. Nie musisz nawet ruszać się z domu. Wystarczy, że wypełnisz wniosek online i już. Proste i gotowe.

Być może nie będziesz musiała płacić odsetek

Być może nie zapłacisz odsetek od pożyczki pozabankowej. Jak to możliwe? Rynek pożyczkowy jest bardzo drapieżny. Panuje na nim niesamowita konkurencja. Firmy wręcz prześcigają się w dostosowywaniu ofert do potrzeb klienta. Większość firm pożyczkowych dla swoich klientów ma ofertę w której oddajesz tyle ile pożyczasz. Jeśli jesteś nową klientką możesz skorzystać z takiej oferty.