Co dla nowych, co dla starych klientów?

Trzeba wiedzieć, że firmy pożyczkowe, tak jak wszystkie inne firmy, z jednej strony chcą przyciągnąć nowych klientów, z drugiej chcą przy sobie utrzymać starych. Dlatego też, jeśli szukamy takiej firmy, to powinniśmy spojrzeć nie tylko na to, co oferuje nam ona w tym momencie, ale także na to, co będzie nam proponowała przy zaciąganiu kolejnych pożyczek.

Prowizja dla nowych?

W wielu firmach nowi klienci mogą liczyć na niskie koszty związane z koniecznością zaciągnięcia takiej pożyczki. Oznacza to, że bez względu na wysokość takiej pożyczki i bez względu na czas jej spłaty, będziemy mieli możliwość zapłacenia tylko kilku dodatkowych złotych, przy jej spłacaniu. Później będziemy musieli już przy pożyczkach spłacać też odsetki, chyba że wcześniej sprawdzimy też propozycje dla późniejszych klientów.

Starzy klienci też mogą liczyć na prowizję

Są firmy pożyczkowe, które nie tylko nowym, ale także starym klientom oferują możliwość spłacania jedynie prowizji. Aby tak się stało, muszą oni zaciągnąć pożyczkę w wysokości nie wyższej niż ta, którą ustaliła firma i dodatkowo jeszcze muszą ją oddać w ciągu miesiąca. Jeśli wiemy, że będziemy w stanie to spełnić, to możemy być pewni, że całkowity koszt spłacenia takiej pożyczki, będzie wynosił to co pożyczyliśmy plus jeszcze kilka złotych.

Oferty dla starych klientów też są ciekawe, pod warunkiem, że wcześniej je sprawdzimy i wybierzemy firmę, która dba nie tylko o nowych, ale też o starych ludzi. Dlatego tak ważne jest to, aby sprawdzać zawsze całą ofertę, a nie tylko propozycję dla nowych osób.